EKIPA FILMOWA w ZAGRODZIE MIĘDZYCZASU. ZOBACZCIE EFEKTY!

Mamy dla Was film z Wirtualnej wizyty w zagrodzie edukacyjnej w Międzyczasie przygotowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie. Razem przygotowaliśmy prezentację gospodarstwa i zagrody oraz części zajęć dla najmłodszych, które mają na celu lepsze poznanie i rozumienie wsi. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

ZIOŁA ZAWSZE NA CZASIE

W dawnych babcinych ogródkach zawsze było kolorowo od kwiatów i pachnąco od ziół. Tak stało się też podczas ostatnich warsztatów w ramach programu Bardzo Młoda Kultura w zagrodzie edukacyjnej „W Międzyczasie”.

ANIELE, DODAJ NAM SKRZYDEŁ

„Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły, dużo w was radości i dobrej pogody…” – podczas warsztatów kreatywności „W Międzyczasie”, zabrzmiała właśnie piosenka „Bieszczadzkie anioły” zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

SMAKI PRZESZŁOŚCI NAS ŁĄCZĄ – W KUCHNI MIĘDZYCZASU

Obecnie „dawna wieś” niemalże nie istnieje, a życie na wsi bardzo zbliżyło się do miejskiego. Są jednak miejsca, gdzie miniona wieś żyjąc nowym życiem ukazuje przeszłość. Młodzi ludzie, uczestnicy projektu Bardzo Młodej Kultury, „osadzali” w naszej teraźniejszości historię, tym razem w dziedzinie kulinarnej. Wszystko to działo się w naszej zagrodzie edukacyjnej „W Międzyczasie”.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 – JUŻ PO GALI!

Przyjaźń, wsparcie, uznanie dla wykonywanej pracy i pasji… Dzisiaj to wszystko zaprowadziło mnie po nowe skrzydła i statuetkę „Osobowość Roku 2020” w kategorii kultura w powiecie przeworskim. Jeszcze raz wszystkim ogromnie dziękuję… Jestem Waszą dłużniczką!