AGROTUSTYKA „W MIĘDZYCZASIE” WYRÓŻNIONA W KONKURSIE „KWATERA NA MEDAL”

W siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w dniu 2 października 2019 r. oficjalnie uhonorowano laureatów ogólnopolskiego konkursu „Kwatery na medal”.

 

Dokonali tego w imieniu Honorowego Patrona Konkursu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztofa Ardanowskiego, Dyrektor Generalny MRiRW Monika Rzepecka oraz Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Robert Jakubik.

Wśród specjalnych wyróżnień, znalazło się nasze gospodarstwo agroturystyczne „Międzyczas”. Jako laureaci otrzymaliśmy statuetkę „Mądrej Sówki” i okolicznościowe dyplomy. Podczas ceremonii wręczono również honorowe odznaki państwowe „Zasłużony dla Rolnictwa”. W gronie odznaczonych znalazła się gospodyni „Międzyczasu”.

Konkurs „Kwatery na medal” został przeprowadzony po raz dziesiąty. Swój jubileusz świętował na zaproszenie Prezydenta RP – Andrzeja Dudy w Belwederze. W czasie uroczystej gali, właściciele najlepszych gospodarstw agroturystycznych zostali nagrodzeni także statuetkami „Serduszko Wdzięczności”. I także w tej kategorii gospodarze „Międzyczasu” uzyskali wyróżnienie. Nagrody wręczyli: minister Adam Kwiatkowski, dyrektor generalny MRiRW Monika Rzepecka oraz dyrektor generalny KOWR Grzegorz Pięta.

Cieszymy się, że w taki sposób podkreślona została nasza praca na rzecz rozwoju agroturystyki w naszym regionie i doceniona rola i pozycja „Międzyczasu” na agroturystycznej mapie Polski. Mamy nadzieję, że nadal będziemy znajdować uznanie szczególnie w oczach naszych gości.

 

 

 

Elżbieta i Janusz Starzak