KILKA SŁÓW...

O NAS

wITAMY W MIĘDZYCZASIE

DOWIEDZCIE SIĘ O NAS WIĘCEJ

Często pytają mnie kiedy zdążyłaś zrobić to czy tamto? Odpowiadam wtedy, że „w międzyczasie”. To moje ulubione słowo i wszystko się w nim potrafi zmieścić.

Będę szczęśliwa jeżeli nasze miejsce na ziemi okaże się Państwa „międzyczasem”, chwilową pauzą oddzielającą pracowitą, zabieganą rzeczywistość od pędzącej codzienności.

warsztaty_ceramiczne (30)
Ela-Janusz

CO U NAS ZNAJDZIECIE?

Chociaż czas u nas na pewno dla Państwa nie stanie w miejscu, postaramy się żeby był relaksem, przyjemnością, żeby pachniał domowym ciastem z jagodami, żeby grał wieczorem orkiestrą świerszczy i żabich głosów. Postaramy się żeby ten „międzyczas” był pogodny i uśmiechnięty, a jeżeli Państwo pozwolą nawet odrobinę szalony.

Zechcemy na naszej polskiej kromce ze smalcem podać Państwu zapach lasu, kolory łąk o różnych porach roku, szelesty w trawie i całe życie tego zakątka.
Prosimy smakować… z każdym kęsem poznacie fragmenty historii okolicy, miejsca których nie ma a jeszcze oddychają i szepczą o istnieniach szumem starych drzew.

Nasz międzyczas dla Państwa jest bogaty w ciekawostki przyrodnicze i leśniczego, który na co dzień śledzi zieloną stronę czasu, a powiem w tajemnicy że lubi się tą tajemną wiedzą dzielić.
Ja próbuję ten czas i jego urocze fotografie zamknąć na płótnie obrazów, które chętnie dla Państwa stworzę sama lub pomogę pochwycić czas pędzlem trzymanym w waszych rękach.

Jeżeli pan lub pani potrzebuje żeby międzyczas był grą w piłkę, pływaniem, grzybobraniem, jazdą rowerem, wędkowaniem, palącym ogniskiem wystarczy znaleźć się na naszym zielonym dywanie, który w prawdzie nie lata ale spełnia właśnie takie życzenia.

Zapraszamy do „naszego międzyczasu”. Chcemy państwa poznać, chcemy abyście wzbogacili naszą wiedzę o świecie i ludziach, żebyście wnieśli w nasze życie nowe doświadczenie, historię i uczucia. Przywieźcie nam odrobinę swojego czasu i świata, tak aby nam wszystkim, czas przeznaczony na tej ziemi był ciekawy, radosny, a przede wszystkim był ludzki i dla ludzi.